Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Barbarian Race Arrow Tychy 2018

 
Mój drugi start w Barbarian Race Arrow - Tychy 2018. Doświadczenie zmierzenia się z tymi przeszkodami jest niesamowite, niedługo cykl poradników "Metody na przeszkody" na niektóre z nich. Przeszkody Barbarian Race są jedyne w swoim rodzaju, tym bardziej polecam ten bieg. Ktoś wie kto śpiewał szanty w okolicach 16-17? Co tydzień we czwartek film z nowymi technikami pokonywania przeszkód, nie chcesz przeoczyć - zastanów się nad subem :) youtube.com/channel/UC1TcqK7KYoT4kbLhHnpvN6Q?sub_confirmation=1 Metody na przeszkody - cykl poradników - sposoby i techniki jak pokonać przeszkody na biegach ocr: youtube.com/watch?v=Gg6tou5s-ck&list=PLao5jzzkCdeiqTonmwKIsAZ6lv-N4WmY8 FB - relacje, teksty, wrażenia: web.facebook.com/jay.ro.idzie.na.spartana/ STG Niepołomice: web.facebook.com/stgniepolomice/

 


Jerzy Ro
 
Data pliku video: 2018-08-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tychy

Tychy – miasto na prawach powiatu znajduje się na południu Polski w województwie śląskim. Jest zamieszkałe przez 128 tys. osób, a jego obszar zajmuje 81 km². Jest to jedno z większych miast na Śląsku.

Turyści spędzą tu sporo czasu na zwiedzaniu kościoła parafialnego św. Marii Magdaleny, zespołu pałacowego, a także zabytkowych browarów i kuźnicy żelaza. Wypoczynku zaznamy wśród zieleni. Na terenie miasta znajdziemy mnóstwo parków i skwerów. Wystarczy wspomnieć, że miasto jest sklasyfikowane na 9 pozycji pod względem powierzchni parków spacerowo-wypoczynkowych. Spragnionych ciszy i spokoju zapraszają także lasy otaczające Tychy. Zapuszczanie się w Leśny pas ochronny GOP i pozostałości po Pszczyńskiej Puszczy to okazja na poznanie nowych gatunków roślin i obserwację fauny. Na terenie miasta bujnie rozwija się turystyka wodna, znajdują się tu liczne stawy i Jezioro Paprocańskie.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola