Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

budżet partycypacyjny

Data publikacji: 2018-09-12, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele naszej Szkoły!!! Nauczyciele naszej szkoły zgłosili w tegorocznej edycji tyskiego budżetu partycypacyjnego, projekt związany z remontem naszego parkingu. Prosimy wszystkich, którzy mieszkają (są zameldowani) na osiedlach H i Ł (Honorata, Łucja) o głosowanie na projekt, który Wam pomoże. Prześlijcie też tą informację do rodziny i znajomych, którzy mieszkają (są zameldowani) na tym terenie. Link do projektu: https://razemtychy.pl/projekty/7/os_h_l_honorata_lucja/88/remont_parkingu_wraz_z_montazem_lawek_przy_zs_nr_4_przy_al_bielskiej_100.html Proszę o przekazanie tej informacji na jutrzejszej wywiadówce Rodzicom oraz jak najszerszemu gronu osób, które są zameldowane na osiedlach H i Ł. Jest to nasz wspólny projekt.   [ więcej ]

Pełna treść wiadomości na: 691@zs4.tychy.edu.pl
zs4.tychy.edu.pl, Źródło artykułu: zs4.tychy.edu.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tychy

Tychy – miasto na prawach powiatu znajduje się na południu Polski w województwie śląskim. Jest zamieszkałe przez 128 tys. osób, a jego obszar zajmuje 81 km². Jest to jedno z większych miast na Śląsku.

Turyści spędzą tu sporo czasu na zwiedzaniu kościoła parafialnego św. Marii Magdaleny, zespołu pałacowego, a także zabytkowych browarów i kuźnicy żelaza. Wypoczynku zaznamy wśród zieleni. Na terenie miasta znajdziemy mnóstwo parków i skwerów. Wystarczy wspomnieć, że miasto jest sklasyfikowane na 9 pozycji pod względem powierzchni parków spacerowo-wypoczynkowych. Spragnionych ciszy i spokoju zapraszają także lasy otaczające Tychy. Zapuszczanie się w Leśny pas ochronny GOP i pozostałości po Pszczyńskiej Puszczy to okazja na poznanie nowych gatunków roślin i obserwację fauny. Na terenie miasta bujnie rozwija się turystyka wodna, znajdują się tu liczne stawy i Jezioro Paprocańskie.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola