Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Dodatkowa praca w domu. Pisanie na forach, dodawanie komentarzy i ogłoszeń, obsługa poczty.

Data dodania: 2012-01-19
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Oferuję pracę dodatkową (bezrobotni, pracujący na etacie, uczniowie, studenci, renciści itd.) Praca nie wymaga doświadczenia. Opiera się na prostych czynnościach które wykonywać może każdy (zamieszczanie bannerów, pisanie na forach, komentowanie, obsługa poczty, dodawanie ogłoszeń) . Firma zapewnia bezpłatne przeszkolenie on-line, narzędzia i pomoc pracowników z doświadczeniem w branży. Istnieje możliwość pracy w domu, w godzinach dobranych do indywidualnych potrzeb i możliwości. Praca na podstawie umowy zlecenia.
Oferta skierowana do osób pełnoletnich. Możliwość pracy w domu wymaga posiadania stałego dostępu do Internetu. Preferowany kontakt pocztą elektroniczną, dzwonić można od godziny 16.00 do 17.00 (od poniedziałku do piątku).
Kontakt
e-mail: forys.angelika.monika@gmail.com
tel: 886 369 264
gg: 38969772
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tychy

Tychy – miasto na prawach powiatu znajduje się na południu Polski w województwie śląskim. Jest zamieszkałe przez 128 tys. osób, a jego obszar zajmuje 81 km². Jest to jedno z większych miast na Śląsku.

Turyści spędzą tu sporo czasu na zwiedzaniu kościoła parafialnego św. Marii Magdaleny, zespołu pałacowego, a także zabytkowych browarów i kuźnicy żelaza. Wypoczynku zaznamy wśród zieleni. Na terenie miasta znajdziemy mnóstwo parków i skwerów. Wystarczy wspomnieć, że miasto jest sklasyfikowane na 9 pozycji pod względem powierzchni parków spacerowo-wypoczynkowych. Spragnionych ciszy i spokoju zapraszają także lasy otaczające Tychy. Zapuszczanie się w Leśny pas ochronny GOP i pozostałości po Pszczyńskiej Puszczy to okazja na poznanie nowych gatunków roślin i obserwację fauny. Na terenie miasta bujnie rozwija się turystyka wodna, znajdują się tu liczne stawy i Jezioro Paprocańskie.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola