Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Muzeum 6D - Maszoperia w KOŁOBRZEGU

Data dodania: 2013-04-25
Kategoria: Pozostałe » Inne
 

Muzeum 6d - Maszoperia, to całoroczna atrakcja dla turystów, którzy postanowili spędzić czas nad Bałtykiem. Oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży, dorosłych w różnym wieku i turystów zagranicznych. Lektor w języku polskim, angielskim, niemieckim lub rosyjskim opowiada historię nadbałtyckich maszoperii osadzoną w 1913 r.

W otoczeniu trójwymiarowych malowideł oglądanych w okularach 3D znajdują się typowe dla społeczności rybackiej przedmioty takie, jak sieci rybackie, kotwice i wiosła. Wszystkie eksponaty można śmiało dotykać i głośno wymieniać się wrażeniami.

Zwiedzający mogą wcielić się w rolę kapitana statku i zamaszyście zakręcić kołem sterowym, zerknąć przez bulaja czy zadzwonić prawdziwym kutrowym dzwonem. Niespodzianki czekają z każdej strony, z prawej, lewej, z góry i dołu. Całość ekspozycji dopełniają efekty specjalne w postaci mgły czy zapachu morskiej bryzy.

Godziny otwarcia Muzeum 6D - Maszoperia:

Cały rok, 7 dni w tygodniu 10:00 - 18:00

Sezon wakacyjny 10:00 – 22:00


Bilety do kupienia w kasie Muzeum 6D.

Bilet normalny:20 zł/osoba

Bilet ulgowy: 15 zł/osoba (dzieci do lat 15)

Bilet rodzinny: 15 zł/osoba (bilet przeznaczony dla osób z przynajmniej jednym dzieckiem, które nie ukończyło 15 roku życia, max 4 osoby)

Bilet grupowy: 13 zł/osoba (pow. 15 osób do lat 15)

Dzieci do 3 lat - bezpłatnie

Istnieje możliwość telefonicznej lub mailowej rezerwacji biletów dla grup zorganizowanych (wielkość grupy min. 15 osób)

Kontakt

Muzeum 6D - Maszoperia

ul. Rodziewiczówny 15 (Promenada przy Ośrodku KIELCZANKA - ALBAX)
78-100 Kołobrzeg
tel. kontaktowy: +48 94 716 22 44
mail: info@muzeum6d.pl

strona www: www.muzeum6d.pl

social media: www.facebook.com/muzeum6d

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tychy

Tychy – miasto na prawach powiatu znajduje się na południu Polski w województwie śląskim. Jest zamieszkałe przez 128 tys. osób, a jego obszar zajmuje 81 km². Jest to jedno z większych miast na Śląsku.

Turyści spędzą tu sporo czasu na zwiedzaniu kościoła parafialnego św. Marii Magdaleny, zespołu pałacowego, a także zabytkowych browarów i kuźnicy żelaza. Wypoczynku zaznamy wśród zieleni. Na terenie miasta znajdziemy mnóstwo parków i skwerów. Wystarczy wspomnieć, że miasto jest sklasyfikowane na 9 pozycji pod względem powierzchni parków spacerowo-wypoczynkowych. Spragnionych ciszy i spokoju zapraszają także lasy otaczające Tychy. Zapuszczanie się w Leśny pas ochronny GOP i pozostałości po Pszczyńskiej Puszczy to okazja na poznanie nowych gatunków roślin i obserwację fauny. Na terenie miasta bujnie rozwija się turystyka wodna, znajdują się tu liczne stawy i Jezioro Paprocańskie.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola