Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Przewóz osób chorych i niepełnosprawnych

Data dodania: 2012-09-11
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 

Oferujemy działalność w zakresie przewozu osób niepełnosprawnych na terenie Tychów (woj. śląskie) i okolic. Możliwy transport na terenie całego kraju i zagranicą.
Samochód jest przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Samochód posiada windę umożliwiającą osobie niepełnosprawnej wygodny wjazd do pojazdu. Kierowca posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi osób niepełnosprawnych. Wraz z osobą niepełnosprawną może jechać osoba towarzysząca (opiekun). Pomoc ze strony kierowcy przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdu oraz przemieszczeniu się z miejsca pobytu do auta i odwrotnie. Współpraca z przychodniami, domami opieki społecznej, stacjami dializ oraz szpitalami.
Nasze ceny są konkurencyjne.

Kontakt

Tel.: 668 999 558

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tychy

Tychy – miasto na prawach powiatu znajduje się na południu Polski w województwie śląskim. Jest zamieszkałe przez 128 tys. osób, a jego obszar zajmuje 81 km². Jest to jedno z większych miast na Śląsku.

Turyści spędzą tu sporo czasu na zwiedzaniu kościoła parafialnego św. Marii Magdaleny, zespołu pałacowego, a także zabytkowych browarów i kuźnicy żelaza. Wypoczynku zaznamy wśród zieleni. Na terenie miasta znajdziemy mnóstwo parków i skwerów. Wystarczy wspomnieć, że miasto jest sklasyfikowane na 9 pozycji pod względem powierzchni parków spacerowo-wypoczynkowych. Spragnionych ciszy i spokoju zapraszają także lasy otaczające Tychy. Zapuszczanie się w Leśny pas ochronny GOP i pozostałości po Pszczyńskiej Puszczy to okazja na poznanie nowych gatunków roślin i obserwację fauny. Na terenie miasta bujnie rozwija się turystyka wodna, znajdują się tu liczne stawy i Jezioro Paprocańskie.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola