Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapowiedź wyjazdu do Tychów #2

 
Pociąg specjalny, Tychy, głośny doping, ostatni wyjazd sezonu. Na mieście trwa mobilizacja, każdy komu Odra leży na sercu powinien w niedziele w Tychach wykrzyczeć głośne „Jesteśmy zawsze tam...” Jeszcze się nie zapisałeś? Zbieraj ziomków i razem z całą wiarą ruszamy na Tychy! MOBILIZACJA!!! Zapisy prowadzone są: - W siedzibie Stowarzyszenia: 21.05 (poniedziałek) i 25.05 (piątek) od 18:00 do 20:00. - Mailowo: wyjazdy malpka jednaodra.pl. Przy zapisach mailowych prosimy podać imię, nazwisko i pesel oraz potwierdzenie wpłaty na konto (Bank BGŻ nr konta 37 2030 0045 1110 0000 0316 0960 ), w tytule maila "wyjazd do Tychów”. - w sekretariacie klubu przy Oleskiej 51, w godzinach otwarcia

 


JednaOdraTV
 
Data pliku video: 2018-05-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tychy

Tychy – miasto na prawach powiatu znajduje się na południu Polski w województwie śląskim. Jest zamieszkałe przez 128 tys. osób, a jego obszar zajmuje 81 km². Jest to jedno z większych miast na Śląsku.

Turyści spędzą tu sporo czasu na zwiedzaniu kościoła parafialnego św. Marii Magdaleny, zespołu pałacowego, a także zabytkowych browarów i kuźnicy żelaza. Wypoczynku zaznamy wśród zieleni. Na terenie miasta znajdziemy mnóstwo parków i skwerów. Wystarczy wspomnieć, że miasto jest sklasyfikowane na 9 pozycji pod względem powierzchni parków spacerowo-wypoczynkowych. Spragnionych ciszy i spokoju zapraszają także lasy otaczające Tychy. Zapuszczanie się w Leśny pas ochronny GOP i pozostałości po Pszczyńskiej Puszczy to okazja na poznanie nowych gatunków roślin i obserwację fauny. Na terenie miasta bujnie rozwija się turystyka wodna, znajdują się tu liczne stawy i Jezioro Paprocańskie.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola