Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZAWODY SPORTOWE

Data publikacji: 2018-11-05, Data modyfikacji: 2018-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 18.10.2018 r. w naszej szkole odbyły się zawody szachowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (dla uczniów trzecich klas gimnazjów oraz ósmych i siódmych szkół podstawowych). W zawodach wzięła udział reprezentacja Gimnazjum nr 5 w składzie: Gabriela Pierścińska (3b), Rafał Jelonek, Kacper Malicki i Michał Wiercigroch (wszyscy 3a). Nasza drużyna zajęła IX miejsce, a zawody wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 14 i będzie reprezentować Miasto Tychy w zawodach rejonowych. Gratulujemy. Opiekun: Kamil Puzdrakiewicz.     [ więcej ]

Pełna treść wiadomości na: 715@zs4.tychy.edu.pl
zs4.tychy.edu.pl, Źródło artykułu: zs4.tychy.edu.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tychy

Tychy – miasto na prawach powiatu znajduje się na południu Polski w województwie śląskim. Jest zamieszkałe przez 128 tys. osób, a jego obszar zajmuje 81 km². Jest to jedno z większych miast na Śląsku.

Turyści spędzą tu sporo czasu na zwiedzaniu kościoła parafialnego św. Marii Magdaleny, zespołu pałacowego, a także zabytkowych browarów i kuźnicy żelaza. Wypoczynku zaznamy wśród zieleni. Na terenie miasta znajdziemy mnóstwo parków i skwerów. Wystarczy wspomnieć, że miasto jest sklasyfikowane na 9 pozycji pod względem powierzchni parków spacerowo-wypoczynkowych. Spragnionych ciszy i spokoju zapraszają także lasy otaczające Tychy. Zapuszczanie się w Leśny pas ochronny GOP i pozostałości po Pszczyńskiej Puszczy to okazja na poznanie nowych gatunków roślin i obserwację fauny. Na terenie miasta bujnie rozwija się turystyka wodna, znajdują się tu liczne stawy i Jezioro Paprocańskie.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola