Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

1.12.2018 Tychy "Wielokran" Przedświąteczne spotkanie Brodatych Zbirów grupy Broda To Nie Moda

 
1 grudnia 2018r. byliśmy gośćmi klubu "Wielokran" W Tychach. Tutaj rok temu zaczęliśmy nasze zloty (przeczytaj tutaj: tiny.pl/thprh), tym razem zorganizowaliśmy spotkanie przedświąteczne. W ramach spotkania tradycyjnie już zawiązały się nowe znajomości, utrwaliły starsze przyjaźnie i przybito setki pion. Uściskom i uprzejmościom nie było końca. Stałym punktem naszych spotkań są akcje charytatywne. Zbieraliśmy dary dla potrzebujących bezdomnych (dziesiątki kg produktów!) oraz zorganizowaliśmy licytacje na rzecz chorego Nikosia (Ty także możesz pomóc: goo.gl/QYc5oX ) Bo warto pomagać! W spotkaniu uczestniczyło ok. 75 osób z całej Polski i kilku miast Europy. Dziękujemy wszystkim obecnym... przeżyjmy to raz jeszcze. Broda to nie moda, to przyjaźń! Zapraszamy na nasze strony: Sklep z kosmetykami męskimi: uzbira.pl BLOG: brodatyzbir.pl Facebook: facebook.com/brodatyzbir Instagram: instagram.com/brodatyzbir Dołącz do naszej brodatej społeczności: facebook.com/groups/brodatoniemoda Piona!

 


Broda To Nie Moda
 
Data pliku video: 2018-12-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tychy

Tychy – miasto na prawach powiatu znajduje się na południu Polski w województwie śląskim. Jest zamieszkałe przez 128 tys. osób, a jego obszar zajmuje 81 km². Jest to jedno z większych miast na Śląsku.

Turyści spędzą tu sporo czasu na zwiedzaniu kościoła parafialnego św. Marii Magdaleny, zespołu pałacowego, a także zabytkowych browarów i kuźnicy żelaza. Wypoczynku zaznamy wśród zieleni. Na terenie miasta znajdziemy mnóstwo parków i skwerów. Wystarczy wspomnieć, że miasto jest sklasyfikowane na 9 pozycji pod względem powierzchni parków spacerowo-wypoczynkowych. Spragnionych ciszy i spokoju zapraszają także lasy otaczające Tychy. Zapuszczanie się w Leśny pas ochronny GOP i pozostałości po Pszczyńskiej Puszczy to okazja na poznanie nowych gatunków roślin i obserwację fauny. Na terenie miasta bujnie rozwija się turystyka wodna, znajdują się tu liczne stawy i Jezioro Paprocańskie.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola