Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Windą Do Nieba - organizacja wesel i ślubów

 

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową organizacją ślubów i wesel na terenie województwa śląskiego. Nasza usługa ogranicza do minimum Państwa trud, czas i koszty związane z organizacją ślubu i imprezy weselnej, a jednocześnie pozwala na poświęcenie się innym sprawom ważnym dla przyszłych małżonków i ich najbliższych.

Nasza praca polega na zorganizowaniu wszystkich lub wybranych przez Państwa elementach ślubu i wesela, skoordynowaniu ich w czasie i czuwaniem nad ich poprawnym przebiegiem.

Każdy element jest z Państwem uzgodniony w najdrobniejszych szczegółach i nastawiony na spełnienie Państwa oczekiwań.

Gwarantujemy profesjonalizm, niezawodność i wysoką jakość naszych usług.

Kontakt

Telefon: 691602781

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tychy

Tychy – miasto na prawach powiatu znajduje się na południu Polski w województwie śląskim. Jest zamieszkałe przez 128 tys. osób, a jego obszar zajmuje 81 km². Jest to jedno z większych miast na Śląsku.

Turyści spędzą tu sporo czasu na zwiedzaniu kościoła parafialnego św. Marii Magdaleny, zespołu pałacowego, a także zabytkowych browarów i kuźnicy żelaza. Wypoczynku zaznamy wśród zieleni. Na terenie miasta znajdziemy mnóstwo parków i skwerów. Wystarczy wspomnieć, że miasto jest sklasyfikowane na 9 pozycji pod względem powierzchni parków spacerowo-wypoczynkowych. Spragnionych ciszy i spokoju zapraszają także lasy otaczające Tychy. Zapuszczanie się w Leśny pas ochronny GOP i pozostałości po Pszczyńskiej Puszczy to okazja na poznanie nowych gatunków roślin i obserwację fauny. Na terenie miasta bujnie rozwija się turystyka wodna, znajdują się tu liczne stawy i Jezioro Paprocańskie.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola