Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Miejskie urzędy i instytucje w okresie...

Data dodania: 2018-12-13
W Wigilię nieczynny będzie Urząd Miasta Tychy – tyscy urzędnicy odpracowali ten dzień w sobotę – 10 listopada. Podobnie jak pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w ... więcej »
 
 

Akcja Zima w Tychach - gdzie zgłaszać uwagi?

Data dodania: 2018-12-11
Choć śnieg tak naprawdę spadł dopiero teraz to Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach od 31 października br. jest gotowy do AKCJI ZIMA. Do odpowiedniego utrzymania tyskich dróg są w... więcej »
 
 

Chcesz dorobić przed świętami? TOP 5 prac...

Data dodania: 2018-12-11
Firma Personnel Service sprawdziła, które prace sezonowe cieszą się przed świętami najbardziej. Jak się okazuje, takie stanowiska w sezonie zimowym najchętniej wybieraj&#... więcej »
 
 

Ponad 200 ognisk afrykańskiego pomoru świń w...

Data dodania: 2018-12-11
Jerzy Kowalczyk, powiatowy lekarz weterynarii w Łowiczu przekazał nam celem publikacji artykuł pokazujący skalę choroby wirusowej - afrykańskiego pomoru świń - w naszym kra... więcej »
 
 

Odra znów w woj. śląskim! Ognisko choroby u...

Data dodania: 2018-12-11
- Potwierdzam, że wykryto ognisko odry - mówi nam lek. med. Zbigniew Bożek, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gliwicach. Sanepid w Gliwicach wykrył odrę u pracownikó... więcej »
 
 

Do 6 stolic w Europie dojedziesz z Katowic bez...

Data dodania: 2018-12-11
Katowice są świetnie położone. Takich możliwości nie ma Warszawa. Bezpośrednio pociągiem można stąd dojechać w kilka godzin do sześciu stolic europejski... więcej »
 
 

Opady śniegu w woj. śląskim. Jak sytuacja na...

Data dodania: 2018-12-11
To pierwszy tak mocny opad śniegu w tym roku. W woj. śląskim sypnęło białym puchem A jak sytuacja na drogach? więcej »
 
 

Na Śląsku biało. Czy śnieg się utrzyma? [Pogoda...

Data dodania: 2018-12-11
Jaka będzie pogoda w grudniu 2018? Kiedy spadnie śnieg? Meteorolodzy twierdzą, że w tym roku z obfitym śniegiem mogą być problemy, ale białego puchu nie zabraknie. Od 11 gr... więcej »
 
 

Budowa kościoła św. Ojca Pio w...

Data dodania: 2018-12-11
Budowa kościoła św. Ojca Pio w Tychach-Mąkołowcu postępuje. Ruszyła cztery lata temu. Wtedy obok gotowej kaplicy tymczasowej zaczął powstawać kośció&#... więcej »
 
 

Choinka w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka...

Data dodania: 2018-12-11
Choinka w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w Tychach jest co roku inna, ale zawsze z ozdobami wykonanymi przez uczniów. Przez kilka ostatnich lat wisiały na niej ozdoby uszyte z tka... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1565
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tychy

Tychy – miasto na prawach powiatu znajduje się na południu Polski w województwie śląskim. Jest zamieszkałe przez 128 tys. osób, a jego obszar zajmuje 81 km². Jest to jedno z większych miast na Śląsku.

Turyści spędzą tu sporo czasu na zwiedzaniu kościoła parafialnego św. Marii Magdaleny, zespołu pałacowego, a także zabytkowych browarów i kuźnicy żelaza. Wypoczynku zaznamy wśród zieleni. Na terenie miasta znajdziemy mnóstwo parków i skwerów. Wystarczy wspomnieć, że miasto jest sklasyfikowane na 9 pozycji pod względem powierzchni parków spacerowo-wypoczynkowych. Spragnionych ciszy i spokoju zapraszają także lasy otaczające Tychy. Zapuszczanie się w Leśny pas ochronny GOP i pozostałości po Pszczyńskiej Puszczy to okazja na poznanie nowych gatunków roślin i obserwację fauny. Na terenie miasta bujnie rozwija się turystyka wodna, znajdują się tu liczne stawy i Jezioro Paprocańskie.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola