Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Egzamin zawodowy 2019 styczeń. KLUCZ ODPOWIEDZI i ARKUSZE CKE z egzaminu pisemnego 10.01.2019 [wszystkie zawody, WYNIKI]

Data publikacji: 2019-01-09, Data modyfikacji: 2019-01-10
A A AWydrukDrukuj  
 
10 stycznia pisemny EGZAMIN ZAWODOWY 2019 sesja zimowa. Uczniowie szkół policealnych, techników i szkół zawodowych napiszą w czwartek 10 stycznia 2019 egzamin potwierdzający ich kwalifikacje zawodowe. Wkrótce w tym materiale opublikujemy KLUCZ ODPOWIEDZI i ARKUSZE CKE z czwartkowego egzaminu pisemnego.

Pełna treść wiadomości na: tychy.naszemiasto.pl/artykul/egzamin-zawodowy-2019-styczen-klucz-odpowiedzi-i-arkusze,4946670,artgal,t,id,tm.html?kategoria=9
tychy.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: tychy.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tychy

Tychy – miasto na prawach powiatu znajduje się na południu Polski w województwie śląskim. Jest zamieszkałe przez 128 tys. osób, a jego obszar zajmuje 81 km². Jest to jedno z większych miast na Śląsku.

Turyści spędzą tu sporo czasu na zwiedzaniu kościoła parafialnego św. Marii Magdaleny, zespołu pałacowego, a także zabytkowych browarów i kuźnicy żelaza. Wypoczynku zaznamy wśród zieleni. Na terenie miasta znajdziemy mnóstwo parków i skwerów. Wystarczy wspomnieć, że miasto jest sklasyfikowane na 9 pozycji pod względem powierzchni parków spacerowo-wypoczynkowych. Spragnionych ciszy i spokoju zapraszają także lasy otaczające Tychy. Zapuszczanie się w Leśny pas ochronny GOP i pozostałości po Pszczyńskiej Puszczy to okazja na poznanie nowych gatunków roślin i obserwację fauny. Na terenie miasta bujnie rozwija się turystyka wodna, znajdują się tu liczne stawy i Jezioro Paprocańskie.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola