Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tychy Piorun - kilka minut po uderzeniu - 30.07.2018

 
Tychy godzina 15:50, Ulica Cienista. Film był nagrywany zaraz po tym jak burza ustała, około 5-10 minut po uderzeniu. Z tego co udało mi się dowiedzieć od ludzi: 5 mieszkań zostało zalanych 6 karetek wywiozło ludzi do szpitali sporo osób ma popaloną elektronikę, mimo, że mieszkają w sąsiednich blokach To co sam zauważyłem: Piorun uderzył w dach lub komin budynku, robiąc dziurę przez którą zmieścił by się samochód. W momencie uderzenia piorun przeskoczył w sąsiedni budynek, paląc sąsiadom komputery, lodówki, telewizory itp. Z pewnością to nieporównywalne szkody z tymi jakie zostały wyrządzone w budynek w który pierwotnie uderzył piorun.

 


Aleksander Janicki
 
Data pliku video: 2018-07-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
tychy

Tychy – miasto na prawach powiatu znajduje się na południu Polski w województwie śląskim. Jest zamieszkałe przez 128 tys. osób, a jego obszar zajmuje 81 km². Jest to jedno z większych miast na Śląsku.

Turyści spędzą tu sporo czasu na zwiedzaniu kościoła parafialnego św. Marii Magdaleny, zespołu pałacowego, a także zabytkowych browarów i kuźnicy żelaza. Wypoczynku zaznamy wśród zieleni. Na terenie miasta znajdziemy mnóstwo parków i skwerów. Wystarczy wspomnieć, że miasto jest sklasyfikowane na 9 pozycji pod względem powierzchni parków spacerowo-wypoczynkowych. Spragnionych ciszy i spokoju zapraszają także lasy otaczające Tychy. Zapuszczanie się w Leśny pas ochronny GOP i pozostałości po Pszczyńskiej Puszczy to okazja na poznanie nowych gatunków roślin i obserwację fauny. Na terenie miasta bujnie rozwija się turystyka wodna, znajdują się tu liczne stawy i Jezioro Paprocańskie.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola